Hypotéky

Najvýhodnejšia hypotéka s GEPARDOM

Už sa nemusíte starať o výber hypotéky - naši GEPARD finanční sprostredkovatelia pre Vás nájdu najlepšiu hypotéku na trhu, která bude vyhovovať presne Vašim potrebám a možnostiam, s najnižšou sadzbou na trhu. Zároveň získate rôzne zvýhodnenia v bankách a individuálny komfort bez starostí pri celom procese vybavovania hypotéky. 

 V GEPARD FINANCE:

  • získate kompletnú ponuku zo VŠETKÝCH BÁNK
  • objektívne porovnanie ponúk jednotlivých bánk
  • nestranné poradenstvo pri výbere toho najvhodnejšieho spôsobu financovania pre Vás
  • náš hypomaklér sa s Vami rád stretne v čase ktorý vyhovuje Vám (a to aj po pracovnej dobe alebo cez víkend)
  • zabezpečenie celej administratívy za Vás. Hypotekárnzy poradca v banke dojedná výhodné podmienky, sleduje proces schvaľovania, je pre Vás oporou pri čerpaní financií a zaistí ďalšie potrebné náležitosti, ako je poistenie nehnuteľnosti a efektívne poistenie splátok úveru. Celý úver vybavíte bez jedinej návštevy banky a bez stresu.
  • hypotekárny maklér poskytuje poradenstvo aj počas splácania úveru a pomáha riešiť problémové situácie. Napríklad v období  fixácie, kedy je možné splatiť časť úveru, alebo za výhodných podmienok úver zvýšiť. Pomôže Vám vyjednať podmienky pre ďalšie obdobie splácania v súčasnej banke, alebo refinancovať úver do inej banky bez administratívy a poplatkov

Všetky služby hypotekárneho makléra GEPARD FINANCE sú zadarmo.

Ak nechcete tráviť hodiny či dni študovaním podmienok a zháňaním podkladov, určite oceníte služby skúseného hypotekárneho makléra GEPARD FINANCE, ktorý za Vás vybaví najlepšiu hypotéku rýchlo, jednoducho, bez zbytočných formalít a nákladov navyše.

V prípade záujmu o viac informácií nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0948 554 333 alebo zašlite e-mail na info@byvano.sk.

Žiadny háčik v tom nie je. Jednoducho najlepšia hypotéka.